fbpx

NABÍDKA MASÁŽÍ

Nabízím 8 druhů masáží a terapeutických technik. Kromě klasických masáží najdete v nabídce i mnoho dalších metod a technik, které se vzájemně podporují a doplňují.

Příprava na sportovní výkon, či rychlá úleva svalům.

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Je razantní forma masáže zaměřená na fyzické tělo a jeho pohybový aparát. Může sportovce připravit na určitý sportovní výkon, popřípadě ho zbavit únavy po výkonu a přispět k rychlejšímu zotavení, neboť při masáži dochází k odplavování odpadních látek a kyseliny mléčné ze svalů.

Získejte až 10% slevu na tuto masáž zakoupením permanentky.

K odstranění bolesti, povzbuzení energie a zotavení svalstva.

REGENERAČNÍ OLEJOVÁ MASÁŽ

Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Technika masáže umí pomoci od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější, pomalé hmaty. Ve spojení s kvalitním olejem dojde k naprostému navození klidu a pohody.

Získejte až 10% slevu na tuto masáž zakoupením permanentky.

Odstraňuje otoky, celulitidu a posiluje imunitu.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Manuální (ruční) lymfatická masáž se považuje za nejdůležitější masážní proceduru v boji proti nadváze a celulitidě. Lymfatický neboli mízní systém odvádí z tkání odpadní a škodlivé látky, které by jinak způsobovaly problémy v těle. Je nejdůležitějším orgánem obranyschopnosti v našem těle. Pracuje velmi spolehlivě a je schopen čistit vnitřní prostředí organismu a současně vytvořit protilátky. Jemným uvolněním mízních uzlin a povzbuzením toku lymfy speciální masáží se tomuto systému ulehčí jeho práce, a díky lepšímu proudění mízy v těle zmizí otoky. Současně tato masáž napomáhá k regeneraci organismu, posiluje imunitu, a je tak vhodná po prodělané nemoci.

Získejte až 10% slevu na tuto masáž zakoupením permanentky.

Dokonale harmonizuje tělo
i mysl, zbavuje napětí.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Přezdívá se jí královna masáží. Speciální hmaty kombinované s magickou silou nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl a zbavují napětí. Blažený až meditativní stav umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování. Horké lávové kameny z Vašeho těla odvedou negativní energii.

Získejte až 10% slevu na tuto masáž zakoupením permanentky.

Šetrná a dlouhou tradicí ověřená metoda.

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHOU

Reflexní terapie plosky nohou je šetrná, účinná a dlouhou tradicí ověřená metoda, která vychází z poznatku, že na chodidle existuje množství bodů, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla díky nervovým propojením. Účinek reflexologie bývá okamžitý, což má obrovský význam při bolestech a akutních problémech. Každou část lidského organismu (trávicí, dýchací, vylučovací, rozmnožovací, endokrinní a smyslovou soustavu, kostru těla) lze ovlivňovat tlakem na body umístěné na plosce nohou, prstech, nártech a v okolí kotníků. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Reflexní masáž dokáže stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii. Také uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu či bolesti, a harmonizovat.

Získejte až 10% slevu na tuto masáž zakoupením permanentky.

Dokonalý rituál zdraví a krásy s přírodními aroma olejíčky.

AROMATICKÉ MASÁŽE

Fungují podobně jako aromaterapie s účinky různých vůní na organismus. Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Já pracuji s éterickými oleji firmy BEWIT. Jsou to přírodní rostlinné těkavé látky, díky kterým lze ovlivnit nejen stav mysli a nálady, ale také celkové zdraví. Dokáží totiž působit hluboko uvnitř, v našem podvědomí, uvolňovat energetické bloky, léčit a harmonizovat. Masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy, včetně masáže obličeje. Proto doporučuji přijít bez make-upu.

Celková holistická aromaterapeutická masáž trvá cca 90 – 120 minut. Pozitivně harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci. Také zbavuje tělo stresu a deprese. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje detoxikační procesy v těle. Regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

Standardně používám směs BEWIT 33 vzácných 100% přírodních esenciálních olejů s ověřenou účinností v CTEO® kvalitě (Certified Therapeutic Essential Oils), která může svým synergickým působením podpořit pocit spokojenosti, klid, pohodu a harmonii. Může podporovat a harmonizovat na úrovni těla, mysli i ducha. Tato oblíbená směs nejkvalitnějších esenciálních olejů BEWIT může být podporou naší harmonie. Velkou výhodou esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi lze dosáhnout silný synergický efekt.

U mých klientů je také velice oblíbená levandulová aroma masáž. Levandulový esenciální olej patří v aromaterapii k nejpoužívanějším. Je skvělý na snížení krevního tlaku. Od starověku je levandule oceňována pro svěží, jemnou vůni. Ta nejen přispívá k hluboké relaxaci, ale pomáhá navodit i zdravý spánek a má vliv rovněž na normální trávení. Hildegarda z Bingenu ji doporučovala na „udržování čistého charakteru“. Už jen podoba levandulových modrých květů navozuje pocit klidu a vyrovnanosti.

Koncentrace vhodné k výrobě masážního oleje:

  • děti do 6 let – 0,5% (odpovídá 7-8 kapkám éterického oleje v 50 ml nosného oleje),
  • děti 6-12, těhotné – 1,5% (odpovídá 22-25 kapkám éterického oleje v 50 ml nosného oleje),
  • děti nad 12 let a dospělí 2,5-3% (odpovídá 37-45 kapkám éterického oleje v 50 ml nosného oleje).

Pro zajímavost:
Na podzimní bacilovou sezónu můžeme vyzrát prostřednictvím eukalyptu. Stačí v každé místnosti na 10 minut zapnout aromadifuzér s 5-10 kapkami tohoto esenciálního oleje a je po bacilech.

Koupele:
Esenciální olej můžete smíchat s hydrofilním olejem (též se nazývá sprchový či koupelový) a přimíchat do koupele. Na celkovou koupel je to 8-15 kapek, na částečnou koupel 5-8 kapek. Namísto hydrofilního oleje můžete také použít med, tučnější mléko, smetanu, sůl z Mrtvého moře. Pokud byste použili éterické oleje neředěné, budou plavat na hladině a mohou pokožku popálit.

Přírodní esenciální oleje navyšují náklady na masáž a ovlivňují cenu. Aroma masáže mají proto svůj vlastní cenový tarif:

90 minut = 1 400 Kč

120 minut = 1 700 Kč

Získejte až 10% slevu na tuto masáž zakoupením permanentky.

Úleva od napětí a stresu uvolněním hrudníku, krku, ramen, obličeje a uší, zakončené 10 minutovou harmonizací.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ

Antistresová masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako lék na různé bolesti hlavy. Uvolňuje napětí ve svalech krku a ramen. Začíná se v leže na zádech – masírované partie jsou hrudník, krk, ramena, obličej, uši a hlava. Druhá část masáže probíhá v leže na břichu – masírované partie jsou trapézy, šíje, hlava. Masáž je zakončená závěrečnou 10 minutovou harmonizací. Doporučuji přijít na masáž bez líčidel, v masérně je možné se odlíčit.

 

Získejte až 10% slevu na tuto masáž zakoupením permanentky.

Jemná neinvazivní technika harmonizující energii v těle.

BOWENOVA TERAPIE

Bowenova terapie je velmi šetrná, zcela neinvazivní metoda, ve které je tělo vnímáno jako celek. Tato metoda harmonizuje proudění energie v těle, a tím podporuje jeho přirozené regenerační a hojivé schopnosti. Pomáhá navracet organismus do rovnováhy ztracené v důsledku vadného držení těla, nedostatku pohybu či úrazu. Jde o velmi jemné pohyby prsty přes sval nebo šlachu v přesně stanovených místech na těle. Každý tah se provádí jen jednou a mezi jednotlivými skupinami tahů se dělají asi dvouminutové přestávky. Tato technika je účinná na téměř každé fyzické i psychické onemocnění. Působí např. na deprese, únavový syndrom, bolesti zad, kloubů, nohou, hlavy, ale i na vnitřní onemocnění jater, ledvin, pohlavních orgánů, plic, srdce, apod. Bowenova technika zmírňuje také menstruační potíže, narovnává zakřivení páteře, stabilizuje krevní tlak, stimuluje lymfatickou drenáž. Výsledek je patrný v ústupu příznaků onemocnění, výrazným zklidněním, zmírněním úzkosti a u někoho dokonce i pocitem štěstí. Je vhodná pro všechny – od malých dětí až po starší jedince včetně těhotných žen.

Získejte až 10% slevu na tuto masáž zakoupením permanentky.

Kontraindikace masáže, neboli kdy se masážím raději vyhnout.
Kontraindikace je případ, kdy se masáže neprovádí nebo jsou zcela vyloučeny. Dělíme je na částečné nebo celkové.

Více o kontraindikacích naleznete zde.

Jak si udržet účinek masáže co nejdéle?
Po masáži je nutné dostatečně pít, odpočívat, udělat si čas na sebe. To znamená, v den masáže nevykonávat žádnou náročnou fyzickou aktivitu.

Více o co nejdelším udržení pozitivního účinku naleznete zde.

Mobilní masérka
Nemůžete se dostavit do mé provozovny? Svou profesi vykonávám také jako mobilní masér. Se vším potřebným dojedu na místo, na kterém se domluvíme, a tam
pro Vás budu masírovat.

Ceník

Platí pro jakoukoliv masáž z mé nabídky.

60 minut = 800 Kč

90 minut = 1 200 Kč

120 minut = 1 500 Kč

S permanentkou v hodnotě 2000 Kč získáte  10% slevu na masáže dle vlastního výběru. Permanentka je volně přenosná. 

Opakovaná návštěva se u mě vyplatí. Za každou 60 minutovou a delší masáž obdržíte razítko do tiketu, který dostanete při první návštěvě. Za razítek 
získáte 70 minutovou 
Bowenovu masáž  zcela zdarma.

Nejsem zdravotnické zařízení, tudíž nelze mé služby hradit prostřednictvím zdravotních pojišťoven, nicméně některé pojišťovny svým pojištěncům proplácejí využití masérských rekondičních a regeneračních služeb. Totéž dělají i někteří zaměstnavatelé, proto se u nich nebo u své pojišťovny informujte.

Vyhrazuji si právo měnit a jinak upravovat nabídku poskytovaných služeb a cen.

Kontakt a rezervace masáží

Kontakt

Petra Lišková

Studio regenerace a zdraví
Hajní 653,
739 24 Krmelín

+420 733 407 600

IČO: 07914636

masaze@studioraz.cz

Rezervace masáže

Zpracování osobních údajů dle zásady ochrany osobních údajů.

Možnost platby pomocí papírových šeků, platební kartou, nebo hotově. 

O mně

Jmenuji se Petra Lišková a před časem jsem se rozhodla vzít svůj život do vlastních rukou, převzít za něj zodpovědnost a být šťastná. To především obnášelo skončit s prací účetní, kterou jsem vykonávala 15 let a poslední dobou pouze z důvodu finančního zabezpečení své rodiny. Toužila jsem dělat něco, co by mě naplňovalo radostí, bylo by prospěšné lidem a neškodilo životnímu prostředí. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla absolvovat základní kurz v masérské škole Zázraky Duše a od té doby se dějí v mém životě opravdové zázraky. Zpočátku jsem se Bowenově terapii a masážím věnovala jen v kruhu rodiny a přátel, poté jsem o víkendech dojížděla do wellness hotelu Ondrášův dvůr v Beskydech. Díky této zkušenosti jsem získávala stále více sebedůvěry tuto krásnou práci vykonávat sama za sebe.

Provozovna

Studio regenerace a zdraví
Hajní 653
739 24 Krmelín

(3 km z Ostravy, 10 km z Frýdku-Místku)

Petra Lišková
IČO: 07914636
Bankovní spojení: 
2401421577/2010

Masáže Ostrava a Frýdek-Místek s příjemnou atmosférou, vůní a relaxační hudbou. Cena od 800 Kč. Platba kartou, Sodexo, Edenred, věrnostní program. TOP hodnocení na Facebook, Google a Seznam firmy.
Dlouholetá praxe. 
Sportovní masáže, lymfatické masáže, regenerační olejové masáže, reflexní masáž plosky nohou, masáž lávovými kameny, aroma terapie, Bowenova terapie.

Partnerem mého studia je přírodní kosmetika Podle Helen

 

Masáže Ostrava a Frýdek-Místek s příjemnou atmosférou, vůní a relaxační hudbou. Cena od 800 Kč. Platba kartou, Sodexo, Edenred, věrnostní program. Dlouholetá praxe. 

Sportovní masáže, lymfatické masáže, regenerační olejové masáže, reflexní masáž plosky nohou,
masáž lávovými kameny, aroma terapie, Bowenova terapie.