fbpx

DÁRKOVÉ BALENÍ
masáž 120 minut | regenerační směs 

Dárkový balíček obsahující 120 minutovou masáž dle vlastního výběru a pomasážní regenerační očistnou směs do koupele – platnost poukazu je půl roku od nákupu.

Kombinace nepěnivé jodované a Himalájské soli příznivě ovlivňuje stav lidského organismu. Obsah láhve stačí celý vysypat do vany s teplotou vody 38-44°C. Očistná, rehabilitační a relaxační koupel trvá zhruba 20-40 minut. Koupel se ukončuje opláchnutím těla čistou vodou. Po vaně se doporučuje teplý zábal a 30 minutový odpočinek na lůžku. 

Dárkově zabaleno v obálce a taštičce.

Vhodné jako dárek na narozeniny, nebo Vánoce.

Včetně tištěného návodu na koupel.

Cena za dárkové balení je 1150 Kč.

Objednávka dárkového balení

Pokud zvolíte doručení na výdejní místo Zásilkovny, nezapomeňte vepsat adresu výdejního místa.
Pobočky naleznete zde: www.zasilkovna.cz/pobocky

Zpracování osobních údajů dle zásady ochrany osobních údajů.

Možnost platby pomocí papírových šeků, platební kartou, nebo hotově. 

O mně

Jmenuji se Petra Lišková a před časem jsem se rozhodla vzít svůj život do vlastních rukou, převzít za něj zodpovědnost a být šťastná. To především obnášelo skončit s prací účetní, kterou jsem vykonávala 15 let a poslední dobou pouze z důvodu finančního zabezpečení své rodiny. Toužila jsem dělat něco, co by mě naplňovalo radostí, bylo by prospěšné lidem a neškodilo životnímu prostředí. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla absolvovat základní kurz v masérské škole Zázraky Duše a od té doby se dějí v mém životě opravdové zázraky. Zpočátku jsem se Bowenově terapii a masážím věnovala jen v kruhu rodiny a přátel, poté jsem o víkendech dojížděla do wellness hotelu Ondrášův dvůr v Beskydech. Díky této zkušenosti jsem získávala stále více sebedůvěry tuto krásnou práci vykonávat sama za sebe.

Provozovna

Studio regenerace a zdraví
Hajní 653
739 24 Krmelín

(3 km z Ostravy, 10 km z Frýdku-Místku)

Petra Lišková
IČO: 07914636
Bankovní spojení: 
2401421577/2010

Masáže Ostrava s příjemnou atmosférou, vůní a relaxační hudbou. Cena od 350 Kč. Platba kartou, Sodexo, Edenred, věrnostní program.
Dlouholetá praxe. 
Sportovní masáže, lymfatické masáže, regenerační olejové masáže, reflexní masáž plosky nohou,
masáž lávovými kameny, aroma terapie, Bowenova terapie.

Masáže Ostrava a Frýdek-Místek s příjemnou atmosférou, vůní a relaxační hudbou. Cena od 350 Kč. Platba kartou, Sodexo, Edenred, věrnostní program. Dlouholetá praxe. 

Sportovní masáže, lymfatické masáže, regenerační olejové masáže, reflexní masáž plosky nohou,
masáž lávovými kameny, aroma terapie, Bowenova terapie.