fbpx

ONLINE REZERVACE

Rezervujte si masáž z pohodlí domova. Systém automaticky generuje volné dostupné termíny na základě vámi zvolených dní a času. Po úspěšné rezervaci vám dorazí e-mail a budete před rezervovaným termínem automaticky upozornění za pomocí SMS.

Pobočka Ostrava

Nám. Jurije Gagarina 2046/1B, 710 00 Slezská Ostrava

Pobočka Krmelín (připravuji 2021)

Hajní 653, 739 24 Krmelín
Načítám...

KATALOG MASÁŽÍ

Nemáte-li vybranou konkrétní masáž z mé nabídky, doporučuji si prvně pohlédnout můj katalog masáží. Dozvíte se detaily na základě kterých si budete schopni snáze vybrat.
Nebyli jste li nikdy na masáži a nevíte, kterou masáž si pro začátek vybrat, můžu vám doporučit Sportovní masáž, nebo velmi oblíbenou Bowenovu terapii.

Možnost platby pomocí papírových šeků, platební kartou, nebo hotově. 

O mně

Jmenuji se Petra Lišková a před časem jsem se rozhodla vzít svůj život do vlastních rukou, převzít za něj zodpovědnost a být šťastná. To především obnášelo skončit s prací účetní, kterou jsem vykonávala 15 let a poslední dobou pouze z důvodu finančního zabezpečení své rodiny. Toužila jsem dělat něco, co by mě naplňovalo radostí, bylo by prospěšné lidem a neškodilo životnímu prostředí. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla absolvovat základní kurz v masérské škole Zázraky Duše a od té doby se dějí v mém životě opravdové zázraky. Zpočátku jsem se Bowenově terapii a masážím věnovala jen v kruhu rodiny a přátel, poté jsem o víkendech dojížděla do wellness hotelu Ondrášův dvůr v Beskydech. Díky této zkušenosti jsem získávala stále více sebedůvěry tuto krásnou práci vykonávat sama za sebe.

Provozovna

Studio regenerace a zdraví
Hajní 653
739 24 Krmelín

(3 km z Ostravy, 10 km z Frýdku-Místku)

Petra Lišková
IČO: 07914636
Bankovní spojení: 
2401421577/2010

Masáže Ostrava a Frýdek-Místek s příjemnou atmosférou, vůní a relaxační hudbou. Cena od 800 Kč. Platba kartou, Sodexo, Edenred, věrnostní program. TOP hodnocení na Facebook, Google a Seznam firmy.
Dlouholetá praxe. 
Sportovní masáže, lymfatické masáže, regenerační olejové masáže, reflexní masáž plosky nohou, masáž lávovými kameny, aroma terapie, Bowenova terapie.

 

Masáže Ostrava a Frýdek-Místek s příjemnou atmosférou, vůní a relaxační hudbou. Cena od 800 Kč. Platba kartou, Sodexo, Edenred, věrnostní program. Dlouholetá praxe. 

Sportovní masáže, lymfatické masáže, regenerační olejové masáže, reflexní masáž plosky nohou,
masáž lávovými kameny, aroma terapie, Bowenova terapie.